Soft Rock

Modulaarne sari Soft Rock                                    

SOFT ROCK

Kuna tööjõus toimub põlvkondade vahetus, moodustab Y-põlvkond nüüd suurima osa tööjõus osalejatest, tuues endaga kaasa muutusi töökeskkonnas. Millenniumlaste jaoks on tööga rahulolu väga oluline. Samuti usuvad nad, et võime edukalt töötada ei tohiks piirduda formaalse keskkonnaga ning töökohaks võib saada iga koht, kus on internetiühendus ja toiteallikas sülearvuti laadimiseks.
Tööle keskendumine polsterdatud tugitoolis mugavalt või diivanil väljasirutatud jalgadega istudes on muutunud igapäevaseks asjaks. Juhuslik keskkond loob pingevaba õhkkonna, muudab suhtlemise lihtsamaks, tõstab motivatsioonitaset, julgustades inimesi rohkem keskenduma käsilolevatele ülesannetele ja annab inspiratsiooni loominguliseks tööks.

SOFT ROCK salongiistmete kollektsiooni inspiratsiooniallikaks oli avatus uutele asjadele, vabadustunne ja võime kiiresti kohaneda muutuvate olukordadega. Lounge istmed ei ole enam lihtsalt osa puhkealast. SOFT ROCK salongitoolid sulanduvad peenelt kõikvõimalikesse puhke- või tööruumidesse nii avalikuks kui ka erakasutuseks ning aitavad luua külalislahke, turvalise ja rahuliku õhkkonna lõõgastumiseks, mitteametlikeks kohtumisteks, koostööks või individuaalseteks ülesanneteks. See modulaarne salongiistmete süsteem lisab kaasaegsetele kontoritele rohkem vabadust ja liikuvust ning soodustab stressivaba lähenemist igapäevastele ülesannetele.

Disainerid Christina Strand ja Niels Hvass ammutasid SOFT ROCKi disainimisel inspiratsiooni loodusest, kui nad jälgisid, kuidas merelained ujuvad üle kivide ja kivide kaldal ning muutsid need kivid ja kivide kuju pehmemaks ja siledamaks. Ümarate kujundite ja sirgete joonte sünergia loob ainulaadse, pilkupüüdva, kuid lihtsa disaini. Madala raamiga SOFT ROCK eristuva seljatoega lamamistoolid kutsuvad teid mugavalt istuma või pikali heitma ja lõõgastuma.

SOFT ROCK on paindlik moodulsüsteem, mis koosneb mitmest erineva suuruse ja kujuga istmetest, mida saab ruumi tõhusaks kasutamiseks hõlpsasti kombineerida või ümber paigutada. Vabastage oma loovus ja seadke üles soovitud kombinatsioonid, valides meie kuue peamise salongitooli hulgast meelepärase mööblieseme, mis on saadaval erinevas suuruses, sirgete või kumerate joontega ning seljatoega või ilma.

Ekraanid saab harmooniliselt integreerida SOFT ROCK salongi istmekombinatsioonidega ja muuta nende otstarvet. See on suurepärane tööriist, mis võimaldab teil luua privaatsema ala individuaalseks tööks, mis nõuab keskendumist avatud ruumis. Samuti saate tänu ekraanidele luua turvalise õhkkonna, tagades inimeste vahel soovitud vahemaad neid täielikult isoleerimata. Sünteetilise nahaga polsterdatud salongiistmeid on ülimalt lihtne puhastada ja desinfitseerida.

Tehnoloogia on kaasaegse elu lahutamatu osa. Selleks, et rahuldada teie vajadust pideva ühenduvuse järele või teisisõnu, teie vajadust olla alati "ühendatud", on SOFT ROCK mööbli käetugedel sisseehitatud pistikupesad või kiirlaadimise USB (tüüp A+C) pordid. SOFT ROCK salongi istumismööbel pakub oma kasutajatele mugavat võimalust mobiiltelefoni, sülearvuti või muude nutiseadmete laadimiseks.

SOFT ROCK pehme mööbli sari on disainitud nii, et seda oleks lihtne kohandada vastavalt individuaalsetele vajadustele ja hoone arhitektuurile. SOFT ROCK võib olla kas traditsiooniline väikesesse ruumi sobiv diivan või laialivalguv “saar”, mis nõuab suuremat ruumi. See salongi istmesüsteem aitab teil luua mugavad ruumid koostööks, koosolekuteks, näost näkku suhtlemiseks, treenimiseks, keskendumiseks või lõõgastumiseks.

 

 


VIIMISTLUSED TEHNILINE INFO  
Viimistlused Tehniline info   

 

Kontaktandmed

Büroomööbli Keskus OÜ

Pärnu mnt. 160b, 11317 Tallinn

Avatud: E-R 9:00-18:00

Telefon: +372 650 1090

E-mail: brk@brk.ee


Narbutas ametlik edasimüüja Eestis Nowy Styl Group ametlik edasimüüja Eestis Scan Sorlie ainuesindaja Eestis Dauphin ametlik edasimüüja Eestis

Asukoht

Kontaktid

Rene Vegel +372 507 0750
müügijuht rene@brk.ee
Kaidi Roosimägi  +372 5875 5070
müügikonsultant  kaidi@brk.ee
Marika Tõnsing +372 516 8803
tegevjuht marika@brk.ee