Elektriliselt reguleeritav ergonoomiline kontorilaud seisulaud töölaud ERGO.

ELEKTRILINE TÖÖLAUD Ergo

Mugavus ja ergonoomika.

Pakume ergonoomiliselt optimeeritud lahendusi just teie vajadustele, mille tulemusena luuakse kontoris või kodukontoris jätkusuutlik ja edumeelne töökeskkond, mis hoolitseb inimese tervise eest, võimaldab tõsta tootlikkust ja heaolutunnet.

Tooted, mis ühendavad praktilise ja pragmaatilise Skandinaavia disaini ning uuenduslikud tehnilised lahendused. Inimese mugavuse ja heaolu tagamiseks loodud tooted.

Soovitatav on veeta 20-25% kogu päeva tööajast seistes, vahetades regulaarselt istumisasendit (ca 15-20min) seismisele (10-15min).

Arvatakse, et töö ajal seisva ja istumisasendi vahetamine tõstab energiataset ning parandab üldist tervist ja heaolu. Meie reguleeritava kõrgusega istumis- ja seisuraamid võimaldavad töökohti kiiresti ja lihtsalt kohandada vastavalt iga inimese vajadustele. Rootsi tootmisstandardid tähendavad, et suudame tagada kõrge kvaliteedi ning kasutajasõbralikud ja vastupidavad lahendused. Reguleeritava kõrgusega raamidega on kaasas ka hulk mitmesuguste funktsioonidega käsijuhte ning muid tarvikuid.

Töökohad, mida saab kohandada vastavalt teie vajadustele
Soovime julgustada kasutajaid oma tööasendit muutma, kuna mitmed uuringud näitavad, et sellisel lähenemisel võib olla mitmeid tervisega seotud eeliseid ning see võib meid töötamise ajal paremini tunda. Kui teil on palju tegemist ja pole aega tööl jalgu sirutada, on seisev tööasend hea alternatiiv.

          Hall jalg, lauaplaat valge melamiin.                      Hall jalg, lauaplaat must melamiin.                           Hall jalg, lauaplaat hall melamiin.

  

 

      Must jalg, lauaplaat valge melamiin.                         Must jalg, lauaplaat hall melamiin.                                Must jalg, lauaplaat must melamiin.

  

 Valge jalg, lauaplaat valge melamiin.                              Valge jalg, lauaplaat hall melamiin.                               Valge jalg, lauaplaat must melamiin.

 

Lauaplaadi mõõdud:

Lauaplaadi laius: 800mm - 1600mm

Lauaplaadi sügavus: 600mm - 800mm