ZooZoo

ZooZoo

 

Tehke ruumi veel ühele ideele.


Kujutage ette, et istud oma kontori puhkenurgas hubasel diivanil, mille ees on kohvilaud. Räägite oma meeskonnaga projektidest, näidates neile värviproove, kui peate midagi üles kirjutama. Kummardad üle laua ja jääd hetkeks sellesse asendisse. See pole eriti mugav, eks? Oma madala kõrguse tõttu on tavalised kohvilauad koosolekutel vähem mugavad. Sellegipoolest toimuvad mitteametlikud töökoosolekud ja arutelud sageli puhkeruumides. See tekitab probleemi, mille sisekujundaja Annie Lee otsustas lahendada, luues ebatüüpilise 69 cm kõrguse kohvilaua ZooZoo.
Moodsa ja kerge disainiga ZooZoo diivanilaudade ja lihtsalt nende alla mahtuvate puffide (tumbade) kollektsioon kutsub teid maha istuma, vestlema ja ideid jagama.

Kohvilauad nii puhkepausideks kui ka mitteametlikeks kohtumisteks.

Tavalise kohvilaua kõrgus on 250–550 mm. Madalaid diivanilaudu kasutatakse sageli dekorativsetel eesmärkidel ja need aitavad luua stiilse sisekujunduse ning pakuvad pinda väikestele esemetele. Ebatüüpilise kõrgusega 690 mm ZooZoo diivanilaudu saab kasutada palju erinevates olukordades – olgu siis kohvitassi, ajakirja või nutiseadme käest panemiseks puhkepausi ajal või ideede kirjapanemiseks mitteametlikul üritusel. koosolekul.

Kompaktsed tumbad mitte ainult meeldivaks istumiskohaks, vaid ka mugavaks esemete hoiustamiseks.

Kollektsioonis olevad kompaktsed tumbad saab kerge vajutusega diivanilaua alla peita ja uuesti välja tõmmata, et tekiks mõnus istumiskoht. See disainlahendus kasutab kontoripinda tõhusalt
ära ilma seda risustamata. Tumba nišš sobib ideaalselt väikeste esemete või lihtsalt käekoti ajutiseks hoidmiseks koosoleku ajal.

Moodne ja kerge disain


Disaineri sõnul oli ZooZoo kohvilaudade kollektsioon kujundatud kutsuvate ja sõbralike kõverjooneliste kujunditega, mis on ühendatud metallist vertikaalsete heledate ja puhaste joontega. Noateraga lauaplaat toob esile klanitud ja õhulise tunde, samas kui tumba pehme kuju säilitab külalislahke õhkkonna. ZooZoo tumba istmealune nišš ei paku mitte ainult lisafunktsionaalsust ja hoiuruumi väikestele esemetele, vaid aitab säilitada ka disainikeele ühtsust. Nii nagu kohvilauad, näevad ka tumbad moodsad ja kerged välja.

Suur hulk võimalikke kombinatsioone ja kohandatavus erinevates interjöörides


ZooZoo kollektsiooni erinevate viimistluste ja värvide kombinatsioon avab disaineritele laialdased võimalused, võimaldades neil kohandada mööblit erinevate interjööridega. Saadaolevate viimistluste ja värvide lai valik võimaldab teil luua soovitud esteetika, mis sobib sujuvalt teie sisekujunduskontseptsiooniga. Ükskõik, kas otsite peent neutraalsust või julget pilkupüüdvat välimust, ZooZoo kollektsioon võib olla mitmekülgne ja hõlpsasti kohandatav.


VIIMISTLUSED TEHNILINE INFO    
Viimistlused Tehniline info     

Kontaktandmed

Büroomööbli Keskus OÜ

Pärnu mnt. 160b, 11317 Tallinn

Avatud: E-R 9:00-18:00

Telefon: +372 650 1090

E-mail: brk@brk.ee


Narbutas ametlik edasimüüja Eestis Nowy Styl Group ametlik edasimüüja Eestis Scan Sorlie ainuesindaja Eestis Dauphin ametlik edasimüüja Eestis

Asukoht

Kontaktid

Rene Vegel +372 507 0750
müügijuht rene@brk.ee
Kaidi Roosimägi  +372 5875 5070
müügikonsultant  kaidi@brk.ee
Marika Tõnsing +372 516 8803
tegevjuht marika@brk.ee