Parthos

PARTHOS

Arhitektuurne disain, mis tekitab koostööd

Lauakollektsiooni PARTHOS iseloomustab stiilne, elegantne disain, läbimõeldud vormid, mis tekitavad koostööle särtsu. Olgu see koosolekuruumides, koostööruumides või lõõgastusalades, PARTHOS lauad toovad inimesed kokku ja saavad pilkupüüdvaks interjööriaktsendiks nii ametlikus kui ka mitteametlikus keskkonnas.

Kollektsioon sisaldab erinevat tüüpi laudu

PARTHOS kollektsioon koosneb mitte ainult koosolekulaudadest, vaid ka kõrgetest laudadest ja kohvilaudadest. Lai valik laudu annab palju loomingulisi võimalusi erinevate funktsionaalsete ruumide seadistamiseks ja ühtse stiili säilitamiseks kogu interjööris.

Elegantne arhitektuurne disain

Selle kollektsiooni mööbli peamiseks disainielemendiks on skulptuurne silindriline sammas, mis on ajalooliselt sümboliseerinud arhitektuuris tugevust ja stabiilsust. Moodsa tõlgenduse korral saab sellest klassikalise arhitektuuri elemendist PARTHOS lauakollektsiooni ühendav ja omanäoline disainiaktsent. Silindriline sammas on kaetud PET-vildiga, mille ver􀆟kaalsete joonte tekstuurne muster rõhutab veelgi vihjet klassikalise arhitektuuri elemendile.

Ümmargused vormid meeldivaks koostööks

Säilitamaks PARTHOS laudade läbimõeldud, visuaalselt segamatut disaini, pöörati suurt tähelepanu kuju otsimisele. Lauaplaadis ja silindrilises veerus kajavad ümmargused jooned, mistõttu oli oluline leida nende osade vahel suuruste ja proportsioonide tasakaal. Ümarlauad sobivad ideaalselt meeldivaks koostööks: näeme ja kuuleme üksteist hästi, jagame aktiivselt ideid ja infot, osaleme vestluses ja leiame lahendusi.

Läbimõeldud funktsionaalsed lahendused

Mööbli kujundamisel mõtleme peensusteni mitte ainult esteetilistele, vaid ka funktsionaalsetele lahendustele mugavaks ja nauditavaks kohtumiseks. PARTHOS laudadel ei näe te väljaulatuvaid kaableid, kuna need on peidetud lauaplaadi alla PET-vildist kaablialusesse ja sambasse.

Erinevat tüüpi pistikupesadega ümmargused toiteplokid saab integreerida ühe samba
koosolekulaudadesse seadmete lihtsaks laadimiseks.

Kahe- ja kolmesambaliste koosolekulaudade jaoks saate juhtmete haldamiseks valida ka ristkülikukujulise metallist laua tihendi. See avaneb mõlemale küljele, muutes selle eriti mugavaks lahenduseks erinevatel pool lauda istuvate osalejate koosolekutel.

Akustilise keskkonna parandamine PARTHOS sammaste abil.

PET-vildil on akustilised omadused. Poorne pind neelab heli, vertikaalsed väljalõiked aga hajutavad osa helilaineid. Soovitame need lauad kombineerida PARTHOS akustiliste sammastega. Need ei taga mitte ainult paremat akustilist keskkonda, vaid loovad ka stiililiselt harmoonilise interjööri koosolekute, lõõgastumise ja muude ruumide jaoks.

Palju stiilseid kombinatsioone

Saate valida PARTHOS laudade kõrguse, lauaplaadi suuruse, viimistluse ja veergude arvu. PET-vildi lai värvivalik on kollektsiooni teine oluline eripära. Põhjalik valik võimaldab arhitektidel ja disaineritel arvestada ruumi erinevate funktsionaalsete ja esteetiliste nõuetega ning kohandada mööblit vastavalt sellele.

Välja töötatud jätkusuutlikkuse põhimõtete järgi

NARBUTAS rakendab järjekindlalt jätkusuutlikkuse põhiprintsiipe. Uue mööblieseme loomisel mõtleme lisaks selle disainile ja funktsionaalsetele lahendustele hoolikalt läbi ka kogu selle tootmis- ja kasutustsükli. PARTHOS lauad on valmistatud taaskasutatavatest materjalidest, kasutades taastuvatest allikatest saadavat energiat. Mööbel on vastupidav ja selle disain on hästi läbimõeldud. Lauad, mida enam ei kasutata, on kergesti lahti võetavad ja seejärel taaskasutatavad.

 


VIIMISTLUSED TEHNILINE INFO    
Viimistlused Tehniline info     

Kontaktandmed

Büroomööbli Keskus OÜ

Pärnu mnt. 160b, 11317 Tallinn

Avatud: E-R 9:00-18:00

Telefon: +372 650 1090

E-mail: brk@brk.ee


Narbutas ametlik edasimüüja Eestis Nowy Styl Group ametlik edasimüüja Eestis Scan Sorlie ainuesindaja Eestis Dauphin ametlik edasimüüja Eestis

Asukoht

Kontaktid

Rene Vegel +372 507 0750
müügijuht rene@brk.ee
Kaidi Roosimägi  +372 5875 5070
müügikonsultant  kaidi@brk.ee
Marika Tõnsing +372 516 8803
tegevjuht marika@brk.ee