Zedo

ZEDO

Tootja: Narbutas | Leedu    

Kaasaegne kontor on koht, kus on mõnus olla ja mugav töötada. Kuid sellest enam ei piisa. Oluline on mitte ainult pakkuda töötajate füsioloogilistele ja tehnoloogilistele vajadustele vastavat ergonoomilist töökohta, vaid ka inspireerida neid iga päev töötama, muutuma ja täiustama. Originaalse iseloomuga töökeskkond muudab töötajad rohkem kaasatuks ning aitab neil luua ja hoida tihedamat suhet ettevõttega.

ZEDO koosolekulauad on osa inspireerivast ja paindlikust originaalse disainiga lauakollektsioonist. Originaalne disain ja ainulaadsed kombinatsioonid. ZEDO disaini põhielemendiks on laua välisosas ümmargune metalljalg, mille viimaseks lihviks on mänguline värviline pistik. See jalg on ka link, mis võimaldab lisada erinevaid tarvikuid. ZEDO disaini autor Paolo Pampanoni rõhutab, et isegi väike detail võib mööblieseme ja seeläbi kontori iseloomu oluliselt muuta. Laudade originaalne disain pakub väga laia valikut võimalusi jalgade, pistikute ja tarvikute värvide kombineerimiseks, et luua kordumatu töökoha õhkkond.ZEDO koosolekulauad on saadaval kandiliste või ümarate servadega. Olenevalt valitud laua suurusest saab laua taga mugavalt koostööd teha neli kuni kuus inimest. Paindlikkus on kaasaegse töökoha lahutamatu omadus. Saate hõlpsasti kohandada ZEDO koosolekulaudu vastavalt oma muutuvatele vajadustele ja meeskonna suurusele. Lisaseadmetega saate pikendada koosolekulauda ja seadistada kuni 20 töökohta.

 


VIIMISTLUSED TEHNILINE INFO
Mõõtmed 

 

 

 

Kontaktandmed

Büroomööbli Keskus OÜ

Pärnu mnt. 160b, 11317 Tallinn

Avatud: E-R 9:00-18:00

Telefon: +372 650 1090

E-mail: brk@brk.ee


Narbutas ametlik edasimüüja Eestis Nowy Styl Group ametlik edasimüüja Eestis Scan Sorlie ainuesindaja Eestis Dauphin ametlik edasimüüja Eestis

Asukoht

Kontaktid

Rene Vegel +372 507 0750
müügijuht rene@brk.ee
Kaidi Roosimägi  +372 5875 5070
müügikonsultant  kaidi@brk.ee
Marika Tõnsing +372 516 8803
tegevjuht marika@brk.ee