Nova Wood

NOVA WOOD MITMEOTSTARBELINE

Tootja: Narbutas | Leedu

Looduse puudutus teie kontoris!


See on kirjutuslauasüsteem, mis koosneb erinevat tüüpi töölaudadest: töölauad, pingilauad, koosolekulauad, mitmeotstarbelised lauad, kõrged lauad ja kohvilauad kõigi teie kontorivajaduste jaoks. NOVA Wood lisab teie kontorisse õrna luksustunnet ning toob teid lähemale loodusele ja kodusele atmosfäärile!

 

Erinevate ruumide tõhus kasutamine


NOVA Wood lauasüsteem sobib ideaalselt avatud planeeringuga kontoritesse, kus saate korraldada erinevaid alasid individuaalseks tööks või koostööks, koosolekuteks ja vaba aja veetmiseks.

Elegantne jalgade disain on selle lauasüsteemi põhiomadus

Iga laud on ainulaadne tänu täistuhapuidust jalgadele: Puidu tekstuur ja laiad kasvurõngad loovad iseloomuliku mustri. Peitsitud ja lakitud puit paljastab mustri veelgi rohkem. Looduslik puit kipub aja jooksul oma värvi muutma.

Millise iseloomu teie kontor paljastab?


NOVA Wood kirjutuslauad võimaldavad teil luua soovitud kontoristili, olgu see siis soojuse ja hubasuse tunne, moodsa loft-interjööri sarnane või peene luksuse atmosfääri loomine. Valige paljude lauaplaatide ja viimistluste hulgast need, mis vastavad teie vajadustele kõige paremini.

Hubane mitmeotstarbeline saar tõhusateks koosolekuteks.


Nii meie kõrged kui ka madalamad mitmeotstarbelised lauad toimivad hubase ja stiilse, kuid samas praktilise kontorisaarena avatud koosolekuruumidesse. Olgu selleks siis põgus püstijalanõupidamine, mitteametlik vestlus kolleegide vahel, spontaanne meeskonnakoosolek, lõuna- või kohvipaus puhkenurgas – sellest lauast saab kindlasti teie koosolekuruumi tõmbepunkt. See võib olla ka suurepärane vestluse alustaja. See soodustab tõhusat koostööd ja ideede genereerimist ning aitab teil edendada teie ettevõtte kultuuri.

Funktsionaalsed tarvikud ja toitevõimalused

Aksessuaaride abil saate luua funktsionaalse ja ainulaadse stiiliga ruumi. Saate hõlpsasti lauajalgadele kinnitada kuvari. Samal ajal on riiulid ideaalne koht veepudelite või väikeste kontoritarvete paigutamiseks. Riiulite peale asetatud kontoritaimed aitavad luua kodusemat ja privaatsemat õhkkonda. Lauaplaadile integreeritud elektrilahendused tagavad teie koosolekuseadmetele mugava juurdepääsu vooluvõrku.

Rattad suurendavad liikuvust


Teades tõsiasja, et mobiilsus ja paindlikkus on tänapäeva kontorites hädavajalikud, oleme kombineerinud oma mitmeotstarbelise laua vastupidava konstruktsiooni võimalusega, mis võimaldab teil rataste abil lauda hõlpsalt ühest kohast teise teisaldada. Läbimõeldud kaablirenni disain võimaldab laua elektritoiteelemente lihtsalt ja ohutult hoida ja käsitseda.

 


VIIMISTLUSED TEHNILINE INFO  
Tehniline info   

 

 

 

 

Kontaktandmed

Büroomööbli Keskus OÜ

Pärnu mnt. 160b, 11317 Tallinn

Avatud: E-R 9:00-18:00

Telefon: +372 650 1090

E-mail: brk@brk.ee


Narbutas ametlik edasimüüja Eestis Nowy Styl Group ametlik edasimüüja Eestis Scan Sorlie ainuesindaja Eestis Dauphin ametlik edasimüüja Eestis

Asukoht

Kontaktid

Rene Vegel +372 507 0750
müügijuht rene@brk.ee
Kaidi Roosimägi  +372 5875 5070
müügikonsultant  kaidi@brk.ee
Marika Tõnsing +372 516 8803
tegevjuht marika@brk.ee