Acoustic Artwork Clouds

Akustilised laepaneelid CLOUDS

ACOUSTIC ARTWORK CLOUDS

Heli summutavad sisekujunduselemendid


ACOUSTIC ARTWORK tootevalikus on PET-vildist valmistatud akustilised tooted, mis on mõeldud ruumiakustika parandamiseks. Seda eesmärki taotledes sünnivad loomingulised kompositsioonid kaasaegsesse kontorisse, kus töötajate heaolu on prioriteet.

ACOUSTIC ARTWORK süsteem koosneb kolme tüüpi seinale või lakke kinnitatavatest PET-vilttoodetest (vaheseinad, pilved ja plaadid). Lisaks täiustatud akustikale sobivad need tooted ideaalselt ka muude funktsioonide täitmiseks: kontoriruumide jagamiseks ja loomiseks ning omanäolise interjööri kujundamiseks.

 

Taaskasutus

PET-vildist valmistatud akustilised tooted on üks näide meie püüdlustest saada taaskasutust toetavaks ettevõtteks. Need tooted soodustavad vastutustundlikku ressursside kasutamist ja jäätmete vähendamist, kuna on valmistatud taaskasutatud materjalidest ja sobivad ka taaskasutamiseks. Need tooted tunduvad katsudes villaga sarnased, kuid PET-vilt on valmistatud plastikust ja kasutab enam kui 50 protsenti taaskasutatud plastist.

PET-vildi omadused


Sellel jätkusuutlikul materjalil on suurepärased heli neeldumisomadused. Poorne struktuur tagab keskmise kuni kõrgsagedusliku müra tõhusa neeldumise hoolimata toote madalast paksusest, mis on oluline kontoris töötamisel. PET-vilt on pehme ja kerge, kuid tugev ja vastupidav materjal sobib ideaalselt lauaekraanidele. Sellel on ka nõutav tulepüsivus ja see vastab kehtivatele tuleohutusnõuetele. Tänu oma struktuurile on PET-vilti lihtne puhastada ja desinfitseerida.

Akustika ülevalt


ACOUSTIC ARTWORK Pilved on laelahendus, mis parandab kontoriakustikat. Just nagu vari, on see akustiline pilv alati siin, et neelata tõhusalt ümbritsevaid helisid. Nende akustiliste elementide abil saate luua akustiliselt mugava keskkonna nii töötamiseks kui ka lõõgastumiseks. 

Ainulaadne interjööri detail


ACOUSTIC ARTWORK Clouds tõmbab kindlasti tähelepanu tänu oma kujule. Valige soovitud värv ja see akustiline toode on teie kontori ainulaadseks sisustuselemendiks.

 


VIIMISTLUSED  TEHNILINE INFO
Viimistlused Tehniline info 

 

Kontaktandmed

Büroomööbli Keskus OÜ

Pärnu mnt. 160b, 11317 Tallinn

Avatud: E-R 9:00-18:00

Telefon: +372 650 1090

E-mail: brk@brk.ee

Büroomööbli Keskusel on kõrgeim võimalik krediidireiting

Büroomööbli Keskus on Creditinfo Edukas Eesti Ettevõte 2018-2022


Narbutas ametlik edasimüüja Eestis Nowy Styl Group ametlik edasimüüja Eestis Scan Sorlie ainuesindaja Eestis Dauphin ametlik edasimüüja Eestis

Asukoht

Kontaktid

Rene Vegel +372 507 0750
müügijuht rene@brk.ee
Kaidi Roosimägi  +372 5875 5070
müügikonsultant  kaidi@brk.ee
Marika Tõnsing +372 516 8803
tegevjuht marika@brk.ee