PARTHOS SAMBAD.

PARTHOS SAMBAD.

Kui on vaja lisada akustilist tasakaalu.

Mürarikas töökeskkond võib oluliselt vähendada töö kvaliteeti ja töötajate üldist heaolutunnet. Ebamugavust võib tekitada ka liiga helikindel ruum. Seetõttu ei pea arhitektid ja disainerid otsustama mitte ainult büroopindade efektiivse planeerimise ja kaasaegse interjööri loomise, vaid ka akustilise mugavuse tagamise üle. PARTHOS akustilised sambad on üks lahendusi, millega saab erinevates ruumides saavutada soovitud akustilise tasakaalu. Mis kõige parem, need ei vaja spetsiaalseid kinnitusi, mis annab teile rohkem vabadust ja paindlikkust.

PARTHOS on stiilne, mobiilne ja jätkusuutlik toode, mis mitte ainult ei paranda ruumide akustikat, vaid muudab ka keskkonna funktsionaalsemaks.

Tagatud akustilised omadused

Akustiliste sammaste loomisel mõtlesime hoolikalt läbi, millised materjalid tagaksid hea helineeldumise ja järelkaja vähendamise, mistõttu PARTHOS tagab kõrge, keskmise ja madala sagedusega helide summutamise. Kõrgsageduslikud helid on näiteks telefonikõned, keskmise sagedusega helid on inimkõne ning madala sagedusega helid on tavaliselt põhjustatud kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmetest. Täitsime akustilise samba tekstiilist väljalõigetega, millel on suurepärased heli neeldumisomadused. See on kaetud PET-vildiga, mis on poorne ja parandab neid omadusi. Mustri valik aitab kaasa ka akustika paranemisele, hajutades osa helilaineid.