Worklab

2022/11/17

Tutvustame erilist uut tüüpi multifunktsionaalset, mobiilset mööblit – WORKLAB. Tänu mugavatele funktsioonidele ja erilisele disainile lisab see teie kontoriruumidesse rohkem paindlikkust ja funktsionaalsust ning tõenäoliselt muutub see koostöökeskuseks.

Worklab on disainitud Itaalia stuudio Baldanzi & Novelli disainerite poolt. See on valmistatud metallraamiga, mis on tugev, vastupidav ja kergesti puhastatav. Mööbli kuju on lihtne, kuid samas paistab see traditsioonilises töökeskkonnas silma. Lai värvivalik ja erinevate viimistlusvõimaluste kombineerimise võimalus võimaldavad ka uuenduslikke stiilikombinatsioone. Üks mööbliese, palju funktsioone.

Worklabil on kolm põhifunktsiooni - konverentsiseinad, mobiilsed tööjaamad ja riiulid. Valige üks valmis põhimudelitest ja kombineerige see lisaelementidega (konksud, riiulid või külgpaneelid), et luua mööbliese, mis sobib ideaalselt teie vajadustega. Läheb sinna, kus seda kõige rohkem vajate. 

WORKLAB pakub multifunktsionaalse töökoha mobiilsust koos ratastega, mis võimaldavad mööblil kontoris ringi liikuda. Nii saab kõik WORKLABi pakutavad võimalused igal ajal viia kontori asukohta, kus neid kõige rohkem vaja on.
WORKLAB – multifunktsionaalne mööbel dünaamilise töökeskkonna jaoks.

Tootja: NARBUTAS

Garantii: 5 aastat

 

 

Kontaktandmed

Büroomööbli Keskus OÜ

Pärnu mnt. 160b, 11317 Tallinn

Avatud: E-R 9:00-18:00

Telefon: +372 650 1090

E-mail: brk@brk.ee


Narbutas ametlik edasimüüja Eestis Nowy Styl Group ametlik edasimüüja Eestis Scan Sorlie ainuesindaja Eestis Dauphin ametlik edasimüüja Eestis

Asukoht

Kontaktid

Rene Vegel +372 507 0750
müügijuht rene@brk.ee
Kaidi Roosimägi  +372 5875 5070
müügikonsultant  kaidi@brk.ee
Marika Tõnsing +372 516 8803
tegevjuht marika@brk.ee