Worklab

WORKLAB

Worklab on disainitud Itaalia stuudio Baldanzi & Novelli disainerite poolt. See on valmistatud metallraamiga, mis on tugev, vastupidav ja kergesti puhastatav. Mööbli kuju on lihtne, kuid samas paistab see traditsioonilises töökeskkonnas silma. Lai värvivalik ja erinevate viimistlusvõimaluste kombineerimise võimalus võimaldavad ka uuenduslikke stiilikombinatsioone. Üks mööbliese, palju funktsioone.

Worklabil on kolm põhifunktsiooni - konverentsiseinad, mobiilsed tööjaamad ja riiulid. Valige üks valmis põhimudelitest ja kombineerige see lisaelementidega (konksud, riiulid või külgpaneelid), et luua mööbliese, mis sobib ideaalselt teie vajadustega. Läheb sinna, kus seda kõige rohkem vajate. 

WORKLAB pakub multifunktsionaalse töökoha mobiilsust koos ratastega, mis võimaldavad mööblil kontoris ringi liikuda. Nii saab kõik WORKLABi pakutavad võimalused igal ajal viia kontori asukohta, kus neid kõige rohkem vaja on. WORKLAB – multifunktsionaalne mööbel dünaamilise töökeskkonna jaoks. WORKLAB võimaldab teil end väljakujunenud kontorikeskkonnast välja murda ja olemasoleva ruumi hetkega vastavalt olukorrale täiesti teistsuguseks muuta.


WORKLAB on multifunktsionaalne ja mugav mööbliese, mida saad kasutada konverentsiseina, valge tahvli, mobiilse töökoha, riiulitena või ruumi eraldamiseks privaatsemaks alaks, kus seda kõige rohkem vajatakse. Kõigi nende funktsioonide kombineerimine võimaldab luua kaasaegse ja dünaamilise keskkonna, kus individuaalne töö on ühendatud meeskonnatööga.
Iga klient saab valida suure valiku viimistlusvõimaluste hulgast, et teha julgeid kombinatsioone (perforeeritud metallpaneelid, melamiin ja polstrid). WORKLABi tellimine on lihtne ja mugav. Esmalt valige üks valmis baasmudelitest, seejärel muutke elemente, et luua teie vajadustele kõige paremini sobiv mööbliese.

Tootja: NARBUTAS

Garantii: 5 aastat


 

     

 


VIIMISTLUSED TEHNILINE INFO  
Viimistlused Mõõtmed   
SEOTUD TOOTED        
Riiulid ja kapid NOVA LINE Töölauad NOVA U  Koosolekulauad Nova Letid Nova   
Riiulid ja kapid Töölauad Nova U  Koosolekulauad  Letid Nova  

 

  

Kontaktandmed

Büroomööbli Keskus OÜ

Pärnu mnt. 160b, 11317 Tallinn

Avatud: E-R 9:00-18:00

Telefon: +372 650 1090

E-mail: brk@brk.ee


Narbutas ametlik edasimüüja Eestis Nowy Styl Group ametlik edasimüüja Eestis Scan Sorlie ainuesindaja Eestis Dauphin ametlik edasimüüja Eestis

Asukoht

Kontaktid

Rene Vegel +372 507 0750
müügijuht rene@brk.ee
Kaidi Roosimägi  +372 5875 5070
müügikonsultant  kaidi@brk.ee
Marika Tõnsing +372 516 8803
tegevjuht marika@brk.ee