Nova

NOVA

Puhtad, ikoonilised vormid ja tarvikute minimaalne kasutamine loob mulje puhtusest ja mugavusest isegi kitsastes oludes.

Mitmevärvilised kangad või valge, rohelisest ja oraanžist klaasist lauaekraanid - muudavad töökohad individuaalseks. Erinevad värvid ja disain vastavalt igaühe soovile on saadaval. Paindlik mööbli kombinatsioon loob töökoha, mis vastab iga isiku soovidele.

Nova

Mööbel on lihtsalt muudetav ja reguleeritava mis tahes muudatusele organisatsioonis või töötaja vajadustele. Laudade kombinatsiooni ja paigutusega saab luua avatud ja dünaamilise kontori atmosfääri, kus töökohad on paindlikult kombineeritud.

Lihtne paigaldatud kas avatud või suletud büroopinnad. Erinevat liiki töökohal kombinatsioon on saadaval: neile, kes aktiivselt koostööd või koos töötada meeskonnas, väiksemate gruppide tegemist projektiga seotud tööd, samuti neile, kes töötavad individuaalselt. 

Tootja: Narbutas

 


VIIMISTLUSED TEHNILINE INFO  
Viimistlused Mõõtmed   


SEOTUD TOOTED      
Töölauad NOVA U Riiulid ja kapid NOVA LINE Letid Nova   
Töölauad Nova U Kapid Nova Line  Letid Nova  

 

 

 

Kontaktandmed

Büroomööbli Keskus OÜ

Pärnu mnt. 160b, 11317 Tallinn

Avatud: E-R 9:00-18:00

Telefon: +372 650 1090

E-mail: brk@brk.ee


Narbutas ametlik edasimüüja Eestis Nowy Styl Group ametlik edasimüüja Eestis Scan Sorlie ainuesindaja Eestis Dauphin ametlik edasimüüja Eestis

Asukoht

Kontaktid

Rene Vegel +372 507 0750
müügijuht rene@brk.ee
Kaidi Roosimägi  +372 5875 5070
müügikonsultant  kaidi@brk.ee
Marika Tõnsing +372 516 8803
tegevjuht marika@brk.ee