Zedo

ZEDO

ZEDO – inspireeriv ja paindlik lauasüsteem, millel on omanäoline disain koos hoolikalt valitud ja värviliste tarvikutega, mis aitavad teil luua ainulaadse iseloomuga töökohti. 

Laudade originaaldisain pakub väga laia valikut võimalusi jalgade, pistikute ja tarvikute värvide kombineerimiseks ning seeläbi ainulaadse töökoha atmosfääri loomiseks. Sellest kollektsioonist leiate nii üksikud lauad ja pingilauad kui ka nendele töölaudadele disainitud vildist valmistatud jätkusuutlikud ZEDO PET akustilised ekraanid, aga ka koosolekulauad.

Kodus töötamisest on saanud tavaline reaalsus. Kaasaegsete tehnoloogiate abil saame kaugtööd teha kõikjalt, kus on internetiühendus. Kuid just sellise töö tõttu tunneme end ettevõtte sündmustest eraldatuna ja tunneme puudust tõelisest mitteametlikust suhtlusest ning vabast arvamuste, teadmiste ja uudiste vahetamisest. Seetõttu otsivad ettevõtete juhid ja töötajate heaolu tagavad spetsialistid võimalusi, kuidas motiveerida töötajaid tavapärasesse kontorikeskkonda tagasi pöörduma ja inimestega uuesti suhtlema.

Kontor, mis võib meelitada rohkem töötajaid, on koht, kus on tore olla. Ruumi ei jätku mitte ainult igapäevaste toimingute tegemiseks, vaid ka meeldivaks ajaveetmiseks, inimestega suhtlemiseks ja lõõgastumiseks. Funktsionaalne planeering ja ergonoomiline uusimate tehnoloogiatega varustatud töökoht ei ole enam piisav põhjus kontorisse tulekuks. Ainult töökoht, mis inspireerib töötamist, muutusi ja arengut ning millega on lihtne samastuda, on töötajate tõmbekeskuseks ja julgustab neid mugavalt kodukontorist lahkuma.

Stiilne keskkond ja esteetiline disain aitavad luua kontoris mõnusa elamuse. Tugeva iseloomuga ainulaadse keskkonnaga on end alati lihtsam samastada. Esitleme oma uut lauakollektsiooni ZEDO, millest saab suurepärane tööriist erakordsete töökohtade loomiseks.

 

Tootja: NARBUTAS

Garantii: 5 aastat

 


VIIMISTLUSED TEHNILINE INFO  
Viimistlused Mõõtmed   
SEOTUD TOOTED        
Riiulid ja kapid NOVA LINE Töölauad NOVA U  Koosolekulauad Nova Letid Nova   
Riiulid ja kapid Töölauad Nova U  Koosolekulauad  Letid Nova  

 

  

Kontaktandmed

Büroomööbli Keskus OÜ

Pärnu mnt. 160b, 11317 Tallinn

Avatud: E-R 9:00-18:00

Telefon: +372 650 1090

E-mail: brk@brk.ee


Narbutas ametlik edasimüüja Eestis Nowy Styl Group ametlik edasimüüja Eestis Scan Sorlie ainuesindaja Eestis Dauphin ametlik edasimüüja Eestis

Asukoht

Kontaktid

Rene Vegel +372 507 0750
müügijuht rene@brk.ee
Kaidi Roosimägi  +372 5875 5070
müügikonsultant  kaidi@brk.ee
Marika Tõnsing +372 516 8803
tegevjuht marika@brk.ee