Round

ROUND

Kontori töökoha paigutus muutub pidevalt ja areneb lahendusteks, mis võimaldavad töötajatel kohandada oma töökohti vastavalt individuaalsetele vajadustele. Ideaalne töökeskkond tagab lihtsa võimaluse uute töökohtade lisamiseks, suure hulga töökoha planeerimisvõimalusi ja soovitud privaatsuse taseme. Tutvustame oma uut lauasüsteemi ROUND, mis tõotab mõlemale poolele kasulikku olukorda töökohtade korraldamisel suurtes avatud kontorites.

ROUND lauasüsteem võimaldab teil kontoripinda efektiivselt kasutada ja hõlpsasti luua mugavaid töökohti, mis võivad olla kas avatud või mis pakuvad suuremat privaatsust vastavalt teie meeskonna vajadustele. See süsteem pakub kõike, mida vajate tõhusalt kujundatud töökohtade loomiseks, mis tõstavad töötajate tootlikkust ja aitavad neil oma eesmärke saavutada.

Oleme välja töötanud kollektsiooni ROUND, ammutades inspiratsiooni ümarast disainist ja eesmärgiga pakkuda klientidele suuremat valikut. See paistab silma NARBUTASe tooteportfellist, mis siiani sisaldas enamasti ristkülikukujulisi töölaudu ja koosolekulaudu. Kõik sai alguse ümaratest metalltoru jalgadest, millest sai hiljem toote peamine eripära. Ümarat identiteeti tugevdab veelgi peenelt ümarate servadega töölaud. Orgaanilised kumerad vormid on puudutamisel meeldivad ning soodustavad meeskonnaliikmete tihedamat koostööd ja ideede jagamist.

Alates ühest töölauast kuni pingilaudadeni koostööülesannete jaoks. Looge töökohti, võttes arvesse töötajate arvu ja täidetavate ülesannete laadi, alates üksikutest töölaudadest kuni pingilaudadeni. Viimased on väga populaarsed, kuna võimaldavad nii väikestel kui ka suurtel meeskondadel luua tööruumi, mis sobib ideaalselt koostööülesanneteks. Lauaekraanide lisamine tavalistele töökohtadele on suurepärane võimalus tagada töötajatele suurem privaatsus, andes samal ajal piisavalt vabadust oma ideid teiste meeskonnaliikmetega jagada.

Lauasüsteem sisaldab ümarate kujudega ekraane, mis on ROUND disaini kesktelg. Lauaekraanid on valmistatud PET-vildist, pehmest ja kergest, kuid samas tugevast ja vastupidavast materjalist. Üle 50% PET-vildist on valmistatud taaskasutatud plastist ning sobib ka taaskasutusse. Sellel säästval materjalil on suurepärased heli neeldumisomadused, mistõttu on see kasulik tööriist töökohal akustilise mugavuse loomisel. Erineva laiuse ja kõrgusega ROUND PET lauaekraanid, erinevad värvid ja mustrid loovad hubase töökeskkonna ning sobivad harmooniliselt erinevatesse kontoriinterjööridesse.

Süsteem ROUND ühendab kontorilaudade, kappide ja ekraanide elemendid, et saaksite luua erinevaid töökoha paigutusi, mis vastavad teie vajadustele ja tõhusalt planeerida oma tööruumi. Erinevalt tavapärasemast töökoha paigutusest võimaldab seda tüüpi süsteem paigutada kappe üksiku töökoha lähedusse, selle asemel et neid üksteisest eraldada. Nii loob see panipaiga nii isiklike asjade ja kontoritarvete kui ka dokumentide hoidmiseks intuitiivse käeulatuses ning aitab ühtlasi suurendada laua pinda kapi laiuse võrra.

ROUND-kappide ühe- või kahepoolne paigutus annab suure vabaduse valida konkreetset tüüpi töö jaoks kõige paremini sobiva paigutusvaliku. Ühepoolsed kapid on suurepärane lahendus töötajatele, kes peavad oma töölaua lähedal hoidma palju esemeid. Selline paigutus tagab ka vajaliku töötajate ringluse kontoris. Kahepoolsed kapid on mugav lahendus koostööl töötavatel töökohtadel ja juhtudel, kus töötajad ei pea oma laua lähedal hoidma suurt hulka esemeid. Selline lahendus tõstab büroopindade paigutuse efektiivsust, kuna kappidele on võimalik läheneda kahest küljest.

ROUND lauasüsteem võimaldab mitme töökoha hõlpsat ühendamist üheks elektriahelaks. Kapid täidavad olulist funktsiooni toitevarustuses ja andmeedastuses, kuna neil on juhtmete ja kaablite haldamiseks mõeldud tihend. Süsteem tagab lihtsa tee, et elekter jõuaks kapist tööjaama juhtmete haldamiseks töölaua all oleva kaablirenni kaudu. See aitab ka teie töökoha korras hoida ja hästi organiseeritud, kuna juhtmed ja kaablid on peidus töölaua all või kapis. Kappides on ruumi toiteplokkidele. Neid saab kasutada ka mitmesuguste elektriseadmete, näiteks LAN-modemite (ruuterite) või isegi väikese UPS-süsteemi hoidmiseks. Toiteplokil on USB, LAN ja 220 V sisendid, mis on mõeldud viiele järgmisele standardile: EL, FR, UK, CH, USA. Süsteemi ROUND pakutavad hästi läbimõeldud toitehalduslahendused võimaldavad tõhusalt ühendada tööjaamade rühma (kuni 6 töölauda vastavalt Euroopa standarditele ja kuni 4 lauda USA standardite järgi) ühte elektriahelasse, kasutades vaid ühte toiteallikas põrandal või seinas.

Täiusliku töökeskkonna loomiseks on oluline reageerida iga töötaja vajadustele ning arvestada erinevate täidetavate ülesannete olemusega. Tõhus kontor ühendab harmooniliselt individuaalsed ja koostööaldised töökohad, avatud ja privaatsed ruumid, helded panipaigalahendused, hubane keskkond, ratsionaalne kommunaalmajandus ja lihtne viis töökohtade arvu suurendamiseks.

 

 

Tootja: NARBUTAS

Garantii: 5 aastat

 


VIIMISTLUSED TEHNILINE INFO  
Viimistlused Mõõtmed   
SEOTUD TOOTED        
Riiulid ja kapid NOVA LINE Töölauad NOVA U  Koosolekulauad Nova Letid Nova   
Riiulid ja kapid Töölauad Nova U  Koosolekulauad  Letid Nova  

 

  

Kontaktandmed

Büroomööbli Keskus OÜ

Pärnu mnt. 160b, 11317 Tallinn

Avatud: E-R 9:00-18:00

Telefon: +372 650 1090

E-mail: brk@brk.ee


Narbutas ametlik edasimüüja Eestis Nowy Styl Group ametlik edasimüüja Eestis Scan Sorlie ainuesindaja Eestis Dauphin ametlik edasimüüja Eestis

Asukoht

Kontaktid

Rene Vegel +372 507 0750
müügijuht rene@brk.ee
Kaidi Roosimägi  +372 5875 5070
müügikonsultant  kaidi@brk.ee
Marika Tõnsing +372 516 8803
tegevjuht marika@brk.ee